Что нового?
Welcome

Join us now to get access to all our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, and so, so much more. It's also quick and totally free, so what are you waiting for?

Інтернет провайдер

Регистрация
30 Июл 2024
Сообщения
14
Баллы
1
У мене вдома постійно переривається зв'язок під час онлайн-зустрічей, і це вже починає дратувати. Можете порадити, яким інтернет-провайдером скористатися? Я хочу мати стабільний інтернет, який не підведе в найвідповідальніший момент.
 
Регистрация
23 Июл 2024
Сообщения
15
Баллы
1
Коли я переїхав до Львова, перше, що мене вразило, — це культурне багатство міста. Але для роботи й дозвілля мені потрібен був швидкий інтернет. Вирішив підключити інтернет-провайдер у Львові https://kopiyka.org/ від цього провайдера. Швидкість вражає, стрімінги йдуть без затримок. Важливим фактором було також стабільне з'єднання, навіть під час негоди. Підключення зайняло мінімум часу, що також приємно здивувало. Тепер маю надійний інтернет для роботи і розваг.
 
Яндекс.Метрика
Сверху